Vialegis is sinds januari 2015 een consultant rijker. Julie Favril studeerde in 2009 af als master in de rechten aan de KU Leuven en trok daarna naar New York waar ze een LL.M. in International Legal Studies behaalde aan NYU Law School. Na een stage van vier maanden bij de Permanente Vertegenwoordiging van België bij de Verenigde Naties in New York keerde ze terug naar België om de balie van Brussel te vervoegen.
Ze werkte gedurende vier jaar als advocate bij Baker & McKenzie, waar zij zowel nationale en internationale cliënten adviseerde over alle aspecten van het handelsrecht en hen vertegenwoordigde voor zowel burgerlijke, handels- als strafrechtbanken. Daarnaast was ze gedurende twee jaar praktijkassistent aan de KU Leuven, binnen het Instituut voor Gerechtelijk Recht.
Omdat Julie de persoonlijke interacties binnen de advocatuur en aan de universiteit steeds heeft geapprecieerd, koos ze ervoor om na haar periode aan de balie de weg van de human resources in te slaan. Julie is sinds begin 2015 actief als consultant bij Vialegis en zal zich richten op de werving en selectie van juridische en fiscale profielen.