Real Estate Lawyer - Transaction

Real Estate Lawyer - Transaction
Regio: GENT, Hasselt, Halle of Brussel
Vereiste ervaring: 7 jaar
Werkomgeving: Advocatenkantoor
Ref: LexGO0504
Contract: Onbepaalde duur (Voltijds)

Bedrijfsomschrijving

Wij zijn een kantoor vol advocaten met de ambitie om een frisse wind te laten waaien doorheen het juridische landschap. Wij zien het recht niet als een beperkende factor, maar als een opportuniteit en een middel om bedrijven (en mensen) te laten groeien. Door in te zetten op innovatie brengen wij het recht op een efficiënte en moderne manier, dichter bij onze cliënten.

Je merkt het, bij De Groote - De Man hebben we de blik strak op de toekomst gericht maar toch heerst hier een familiale sfeer. We eten elke middag samen in onze huiselijke keuken of op het terras van ons gezellige stadstuintje. Er is gezonde soep (in de winter) en fruit voor iedereen. En regelmatig brengt iemand zelfgebakken cake of koekjes mee.


Heb jij een passie voor vastgoedrecht ? Wil jij samen met het DGDM-team van meer dan 25 ongelooflijk getalenteerde en gedreven advocaten en medewerkers onze cliënten helpen hun business verder te laten groeien? Probeer jij ook elke dag beter te doen dan de vorige? Dan ben jij misschien de persoon die wij zoeken.

Wat doet een advocaat bij ons?

 • Je werkt in ons team Vastgoedrecht, samen met andere ervaren advocaten
 • Je staat nationale en internationale cliënten (private en publieke bouwheren, aannemers, ontwikkelaars, …) bij in diverse materies van het vastgoedrecht (gebiedsontwikkeling, huur, opties, asset deals, opstal, PPS,…)
 • Je adviseert cliënten bij belangrijke beslissingen, zowel in het kader van vastgoedtransacties, alsook bij het voeren van procedures.
 • Je helpt bij het bedenken en uitwerken van nieuwe tools of diensten die om het onze cliënten zo makkelijk mogelijk te maken.

Naar wie zijn we op zoek?

Wat je kan:

 • We zoeken iemand die al minstens 7 jaar ervaring heeft als advocaat binnen het vastgoedrecht.
 • Zelfstandig een dossier behandelen is voor jou geen enkel probleem.
 • Je kan procesmatig denken en bent ondernemend ingesteld.
 • Je bent empathisch en communicatief sterk, zowel mondeling als schriftelijk.
 • Je bent gedreven, pragmatisch en resultaatsgericht.

Wie ben jij?

 • Je kan zelfstandig dossiers behandelen en staat de cliënt graag bij met raad en daad waarbij we vanuit ons DNA een proactieve visie in de juridische ondersteuning van onze cliënten nastreven.
 • Je staat positief in het leven en bent een teamplayer die energie krijgt van de samenwerking met de mensen rondom jou.
 • Je bent een doener en een bezige bij. Je ziet werk, neemt initiatief en je wilt graag dat het vooruitgaat.
 • Je bent klantgericht. Dit is niet zomaar een trefwoord dat we er voor de goede orde bij geflanst hebben. Cliënten staan bij ons écht op de eerste plaats. Ze vertrouwen op ons om hun probleem op te lossen of net om problemen te vermijden. Daar zorg jij mee voor. Het is heel belangrijk dat je kan luisteren en meedenken met de cliënten, zodat we een optimale oplossing kunnen vinden voor elke cliënt.
 • Een asset deal onderhandelen, je vastbijten in een vastgoedgeschil, een eigenaar helpen bij de redactie van een vastgoedcontract, advies verlenen omtrent de bouw van een duurzaam winkelcentrum of een projectontwikkelaar ondersteunen bij de structurering van zijn nieuwste kantoorproject: dit zijn enkele voorbeelden van dossiers, waarvoor we jouw expertise zoeken om onze klanten bij te staan en te ontzorgen.

Wat bieden we jou?

 • Een boeiende job met doorgroeimogelijkheden naargelang van jouw eigen interesses, uitgestippeld in een voor jou persoonlijk opgemaakt doorgroeiplan.
 • Een marktconforme vergoeding met daar bovenop een hospitalisatieverzekering en een verzekering gewaarborgd inkomen.
 • Interne en externe opleidingen, want blijven leren vinden we belangrijk.
 • Een motiverende werkomgeving in een van de meest innoverende juridische kantoren in Europa die van een goede work-life balance een erezaak maakt en die de ambitie heeft om gestaag verder te groeien.

We hebben kantoren in Gent, Halle,  Hasselt én Brussel. De medewerkers van het team zitten verspreid over de verschillende locaties. Dus ben je van het Brusselse, Limburg, Antwerpen, West-Vlaanderen of de omgeving van Gent, dat maakt niet uit. Onze medewerkers komen uit alle windstreken en dankzij een goede inclusieve werking zijn onze teams hechte samenwerkende groepen. Je kiest flexibel waar je werkt: Halle, Hasselt, Gent of Brussel. Gecombineerd met thuiswerk zorg je voor je ideale work-life blend.

Wie zijn wij?

Onze 25 advocaten hebben de ambitie om een frisse wind te doen waaien doorheen het juridische landschap. Wij zien het recht als een opportuniteit én een middel om bedrijven te laten groeien. Door in te zetten op innovatie en samenwerking brengen wij het recht, op een efficiënte en moderne manier, dichter bij onze cliënten. Zo werden wij door de Financial Times al bekroond als het advocatenkantoor met het meest innovatieve product in Europa en waren we al twee jaar op rij genomineerd als ‘Beste Advocatenkantoor van België’ voor de Trends Legal Awards.

Om onze sterke groei verder te zetten, zijn we op zoek naar getalenteerde, gedreven advocaten die in een toffe, boeiende maar vooral ook inclusieve omgeving willen werken. Je vervoegt ons team vastgoedrecht, een team van ongeveer 10 advocaten dat geleid wordt door Stefanie Debeuf, experte in het domein (Legal 500) maar ook vooral een dynamische en gepassioneerde people manager. Kris Du Bois MRE doceert al meer dan 13 jaar vastgoedrecht aan de gereputeerde opleiding Master in Real Estate MRE van Antwerp Management School AMS.  

There is never a dull moment @ DGDM. Hier gebeurt wel elke dag iets spannends. Fun tijdens en naast de job! Onze teambuildings en kantoorevents zijn uniek in de sector. Zin in padel, Robinson games, karten of een wandeling in ons eigen bos,… ?  Bovendien is er zowat iedere week een (spontane) gezellige lunch of afterwork op één van onze locaties.

Wil je graag actief meewerken aan de groei van het kantoor? Dan kan je deel uitmaken van één van de interne werkgroepen rond duurzaamheid, inclusie, innovatie, …

Bovenal bieden we je de kans om samen met ons te groeien én om samen mensen en ondernemingen vooruit te helpen. En mensen helpen, dat geeft enorm veel voldoening.

Google Maps
Google Maps