Portalus logo

De basisbeginselen van het bemiddelen (1u)

On Demand

Webinar
dotted_texture

About the webinar

In deze videocursus bespreken Luc Staudt en Theo De Beir de basisbeginselen van bemiddelen. Ze leggen uit hoe bemiddelaars als onafhankelijke en neutrale partijen conflicten effectief kunnen begeleiden, zodat de betrokken partijen zelf tot een duurzame oplossing kunnen komen, in plaats van te wachten op een rechterlijke beslissing.

De cursus biedt praktische inzichten in het bemiddelingstraject, met aandacht voor het ventileren van emoties, het verduidelijken van standpunten en het creëren van wederzijds begrip.

De cursus biedt waardevolle richtlijnen voor advocaten die hun rol als bemiddelaar willen versterken en leren hoe zij hun cliënten kunnen ondersteunen in bemiddelingen, met respect voor vertrouwelijkheid en vrijwilligheid.

Docenten

Luc Staudt & Theo De Beir - FBC-erkend bemiddelaars bij New Deal Academy

Thema's

Volgende onderwerpen worden uitgebreid toegelicht:

  • Het conflict
  • Waarom bemiddelen
  • De basisprincipes
  • Het bemiddelingstraject

Over de docenten

Luc Staudt is Director Program & Education bij de New Deal Academy en docent in professioneel onderhandelen en bemiddelen. Hij is FBC-erkend bemiddelaar in sociale, burgerlijke en handelszaken en heeft meer dan 35 jaar internationale ervaring in leiderschap en training.

Met een Master in Marketing (VLEKHO) en een PhD in Philosophy – Education (Michigan State University) combineert Luc academische expertise met praktische inzichten. Als voormalig training manager

More Trainings & Events

Lydian logo

Lydian Webinar Marketing and GDPR in the New…

On Demand

Webinar
LegallyStrong logo

Legally Strong: Perform like a top athlete wi…

14 Mar

Training
LegallyStrong logo

Legally Strong: Perform like a top athlete wi…

25 Apr

Training
dotted_texture